II Forum Regionalne Polska-Chiny, Kanton

II Forum Regionalne Polska-Chiny będzie doskonałą okazją do zacieśnienia kontaktów z partnerami chińskimi. Organizatorzy zobowiązali się do zaproszenia do udziału w Forum chińskich partnerów tych polskich regionów, które potwierdzą swój udział w wydarzeniu. Regionom, które zamierzają w najbliższym czasie parafować umowy ze stroną chińską, w przypadku wstrzymania się z tym do czerwca, Forum daje wyjątkową sposobność uzyskania lepszego efektu medialnego oraz zwiększenia zainteresowania w samych Chinach. Dla tych z Państwa, którzy są zainteresowani współpracą z Chinami w dłuższej perspektywie, Forum stwarza możliwość do nawiązania bezpośrednich kontaktów oraz zaprezentowania własnej oferty współpracy. 

Całość przedsięwzięcia po stronie polskiej koordynuje Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, gdzie na stronie internetowej http://www.mir.gov.pl/konferencje/IIFRPCH/Strony/Podstawowe_informacje.aspx znajdą Państwo podstawowe informacje na temat Forum, które w miarę możliwości będą aktualizowane.

W celu ułatwienia Państwu transportu do Chin, MIiR wspólnie z PLL LOT planuje przygotować ofertę na przelot z Warszawy do Kantonu i z powrotem specjalnie dla uczestników Forum.

Zgłoszenia należy dokonać do dnia 2 kwietnia (środa) na poniższy adres (do wiadomości: e.jagodzinska(at)pomorskie.eu):

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju
Rafał Smentek
E-Mail: Rafal.Smentek@mir.gov.pl
Tel: 22 273 78 79

Informacje dostępne także na stronie Pracodawców Pomorza.